Aspirator do noska od Canpol babies

Kompletując wyprawkę dla maluszka 👶 często, gęsto stajemy przed różnymi wyborami. Tak też jest w przypadku wyboru produktu, który ułatwi Nam higienę i pielęgnację małego noska naszego maleństwa 👶. Duże gro osób poleciłoby tradycyjną gruszkę. Ja jednak postanowiłam przetestować aspirator do noska od Canpol babies.

Czyszczenie noska z tym aspiratorkiem przebiega bezproblemowo. jest to produkt prosty w obsłudze, nie podrażnia noska maluszka, nie powoduje bólu, jest łatwy, jeśli chodzi o utrzymanie czystości, bo to jest najważniejsze przy dziecku 👶. Plusem jest również to, że jest przezroczysty, dzięki czemu możemy kontrolować kolor wydzieliny maluszka. Przeznaczony jest dla dzieci poniżej 3 roku życia, które same nie potrafią jeszcze sobie oczyścić noska. Ważna jest pielęgnacja i codzienna higiena noska maluszka, ponieważ nadmiar wydzieliny może doprowadzić do różnych powikłań. Dużym plusem jest również to, że mamy możliwość regulacji siły ssania. Zestaw zawiera 2 dodatkowe, wymienne końcówki i bardzo praktyczne etui do przechowywania. Koszt takiego aspiratorka to około 20 zł, jest łatwo dostępny.
Wspomnę jeszcze, że aspirator zawiera wewnątrz mały, gumowy filtr, który zabezpiecza, aby wyciągana wydzielina z noska maluszka, nie dostała Nam się do ust. Serdecznie mogę do polecić, jest niezawodny.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wyjątkowy prezent z okazji narodzin dziecka - spersonalizowana METRYCZKA ❤

Niespodzianka 🎁 Rabat 🎁

Niezbędnik pokoju maluszka - pluszowy dywan INSPIRE firmy Kontrast ❤