Panele podłogowe na ścianę - HIT czy KIT?

Jak niedawno wspominałam postanowiłam poszerzyć tematykę swojego bloga o rzeczy związane z domem i jego otoczeniem Tak więc:

Panele podłogowe na ścianę? Zdania mogą być podzielone jak to bywa w każdej kwestii. Jedni są na 👍, inni na 👎. Ja chciałabym przedstawić Wam swój punkt widzenia w tej sprawie 😊To niewątpliwie niestandardowy sposób na aranżację wnętrza swojego domu. Z własnego doświadczenia wiem, że nie trzeba być profesjonalnym dekoratorem wnętrz czy też specjalistą w dziedzinie aranżacji, aby samodzielnie wprowadzić odrobinkę oryginalności do swojego salonu, kuchni, sypialni czy też przedpokoju. Oczywiście niezbędna będzie pomoc Waszego ukochanego mężczyzny przy wprowadzaniu Waszego pomysłu w życie  💑💋. Nie wykluczam samodzielnego wykonania pracy przez Panią domu, bywają tak utalentowane, twórcze i silne kobietki 💪. Nie mniej jednak wspólne zaprojektowanie i wykonanie pomysłu jest najbardziej mile widziane 💑. Jak to było w naszym przypadku? Już mówię. Pewnego dnia stwierdziliśmy, że fajnie byłoby zmienić coś w ... KUCHNI. Tak właśnie, w kuchni 😊. Niektórzy z Was mogą pomyśleć, że cóż to za absurdalny pomysł kłaść PANELE PODŁOGOWE na ścianę i to jeszcze w kuchni?! Spieszę, aby powiedzieć Wam, że jest to jak najbardziej możliwe, wygląda bardzo efektownie i wbrew pozorom praktycznie 😊. Oczywiście celem wizyty w sklepie nie był zakup owych paneli, wręcz przeciwnie planowaliśmy zakupić tradycyjne płytki. Jednak "zwiedzając" sklep zahaczyliśmy o dział z panelami i wypatrzyliśmy "inny" wzór paneli,  który świetnie odmienił by nasz dotychczasowy wystrój.
I wtedy właśnie pomyśleliśmy, dlaczego by nie założyć paneli podłogowych na ścianę? nikt nie powiedział, że jest to ich jedyne zastosowanie😊 Jak się okazało rozwiązanie te kosztowało Nas znacznie taniej niż byłoby to w przypadku płytek. Na rynku dostępnych jest tak wiele wzorów, że można puścić wodze fantazji i stworzyć swój własną, unikalną kompozycję, która wyróżni Wasze pomieszczenie wśród pomieszczeń Waszych znajomych. A więc wszystkie pomysłowe Panie domu i mężowie "złote rączki"🔨🔫 zachęcam Was do kombinowania. Sprawia to wiele radości😊

Poniżej przedstawiam kilka propozycji wyszukanych w Internecie: 

Zdjecie ze strony http://www.ekspertbudowlany.pl
Zdjęcie ze strony: http://mieszkanioweinspiracje.pl
Zdjęcie ze strony: http://www.budowlano-remontowy.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Szatka i świeca do chrztu ze zdjęciem, dedykacją i imieniem od Santi Chrzest ❤👶

Ekskluzywna "odzież" dla stóp ze sklepu mongolian.pl

Poduszka antywstrząsowa typu motylek dla maluszka 👶 Czy warto ją kupić?