Designerski akcent w salonie czyli nieszablonowy stolik kawowy ❤

Powrót po pracy do domu, wygodne ubranie, wytęskniona przez cały dzień wygodna sofa. Obok niej stolik kawowy a na nim kubek gorącej kawy... Czy tak mógłby wyglądać Wasz idealny wieczór? Sądzę, że tak.

Ale nie o idealnym wieczorze dziś miałam pisać a o stoliku kawowym właśnie.

Jak sama nazwa wskazuje, służy wygodzie picia kawy w domowym zaciszu. Oferuje nam miejsce na odstawienie kubka kawy, filiżanki herbaty czy odłożenie gazety lub książki. Wielokrotnie znajdzie się w centrum spotkań w gronie rodziny lub znajomych. Obok jego funkcjonalności ważne są również walory estetyczne. To właśnie dwa wyznaczniki, którymi powinniście kierować się przy wyborze tego mebla.

Dziś chciałabym zaprezentować Wam nasz nowy stolik kawowy. Przy okazji serdecznie go polecić.Niezwykle nowoczesny stolik bądź też ława, jak kto woli. Nada wnętrzu Waszego salonu designerski akcent i świetnie się w nie wkomponuje. Zaprojektowany z udziałem architekta oraz dekoratora wnętrz. Wykonany z dobrej jakości materiałów (płyta wiórowa matowa, obustronnie laminowana). Świetny w utrzymaniu czystości. Dodatkowym atutem tego produktu, który niewątpliwie przykuje uwagę fanów czasopism i gazet jest praktyczna a zarazem bardzo efektowna półeczka, którą posiada.

Wymiary stolika:

❤ szerokość: 90 cm,
❤ głębokość: 50 cm,
❤ wysokość: 45 cm,
❤ wysokość półki: 13 cm.

Cena: 179,00 zł
Produkt dostępny pod linkiem. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Szatka i świeca do chrztu ze zdjęciem, dedykacją i imieniem od Santi Chrzest ❤👶

Ekskluzywna "odzież" dla stóp ze sklepu mongolian.pl

Poduszka antywstrząsowa typu motylek dla maluszka 👶 Czy warto ją kupić?