Wyjątkowy prezent z okazji narodzin dziecka - spersonalizowana METRYCZKA ❤

Przyjście na świat ukochanego maluszka to wyjątkowy czas dla wszystkich rodziców. Kiedy już emocje opadną, rodzice odzyskają wewnętrzny spokój, zaczyna się czas odwiedzin. Bardzo często zdarza się, że jako bliscy czy też znajomi zastanawiacie się co kupić na prezent. Chciałabym podsunąć Wam pewien pomysł. Wyjątkowy, oryginalny pomysł na prezent lub dodatek do prezentu. Bardzo efektowny i wzruszający. 

Pierwsze zdjęcia maluszka od razu wędrują po całej rodzinie. Wszyscy widzą śliczną buźkę, oczka, usteczka. Znane jest imię, czas narodzin i waga urodzeniowa maluszka. 

Spersonalizowana metryczka, grafika przedstawiająca te najważniejsze chwile z narodzin nowego członka rodziny. Dokumentacja życia dziecka zaczyna się wraz z jego pojawieniem się na świecie, dlatego też metryczka będzie idealną pamiątką jak również śliczną dekoracją pokoju dziecka. Metryczka w drewnianej rameczce, zawieszona na ścianie przypomina rodzicom jedną z najważniejszych chwil w ich życiu. 

Zdjęcie ze strony Baby Love - Metryczki


Zdjęcie ze strony Baby Love - Metryczki

Zdjęcie ze strony Baby Love - Metryczki

Zdjęcie ze strony Baby Love - Metryczki

Zdjęcie ze strony Baby Love - Metryczki

Zdjęcie ze strony Baby Love - MetryczkiRównież Wy, rodzice, możecie sami sprawić sobie tak cudny prezent zachowujący najwspanialsze wspomnienia. 

Chciałabym polecić Wam metryczkę od Baby Love - Metryczki 
W ofercie prześliczne, przeurocze, cudne propozycje zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Piękne pastelowe kolorki. Śliczna, bajkowa grafika. Zdjęcia. Cytaty. 

Baby Love - Metryczki ❤ Wspomnienia zachowane na kartce papieru, udekorowane drewnianą ramką ❤ 

Metryczka będzie również wspaniałym prezentem na Chrzciny czy też z okazji pierwszych urodzin. 
Nie zapominajmy również o dziadkach, którzy od pierwszych chwil zakochują się w małej, słodkiej istotce. Będzie to również świetny prezent dla Nich. 

Metryczki dostępne pod linkiem. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Poduszka antywstrząsowa typu motylek dla maluszka 👶 Czy warto ją kupić?

Szatka i świeca do chrztu ze zdjęciem, dedykacją i imieniem od Santi Chrzest ❤👶