Ampułki pojędrniające i antycellulitowe do zabiegu derma rollerem ze sklepu yourspa.pl

Głównym bohaterem jednego z moich wcześniejszych wpisów był derma roller - wałek kosmetyczny do mezoterapii mikroigłowej, zabiegu, który możemy wykonać w domowym zaciszu  (Klik). Dziś chciałabym polecić Wam specjalistyczny preparat do zabiegów z użyciem właśnie dermo rollera do ciała o właściwościach lipolitycznych i likwidujących cellulit oraz pojędrniających. Ważne, aby były to specjalistyczne kosmetyki a nie pierwsze lepsze z drogeryjnej półki. 

Zdjęcie ze strony yourspa.pl

Ampułki Antycellulitowe Mesoter anti-cellulite

"Specjalistyczny sterylny preparat do stosowania w mezoterapii/elektroporacji i do zabiegów z użyciem derma rollerów do ciała o właściwościach lipolitycznych i likwidujących cellulit. Preparat o polaryzacji dodatniej"


Ampułki dostępne w yourspa.pl. Pojemność jednej ampułki to 2 ml.

Ampułki pojędrniające Mesoter Firming Ampoules

" Skoncentrowany sterylny koktajl do stosowania w mezoterapii/ elektroporacji w zabiegach z użyciem dermo rollera do skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz miejscowych zwiotczeniach ciała o właściwościach ujędrniających i napinających."

Ampułki dostępne w yourspa.pl. Pojemność jednej ampułki to 2 ml.

Ampułki można wmasować w skórę przed rozpoczęciem zabiegu wałeczkowania dermo rollerem bądź też po nim. Jeden zabieg za mną. Niebawem kolejne.  Polecam i Wam, koniecznie wypróbujcie Walczcie z niechcianą pomarańczową skórką i rozstępami ❤.

W ofercie yourspa.pl  znajdziecie również produkty BingoSpa, które także chciałabym Wam serdecznie polecić. Z pewnością o nich słyszałyście.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Szatka i świeca do chrztu ze zdjęciem, dedykacją i imieniem od Santi Chrzest ❤👶

Ekskluzywna "odzież" dla stóp ze sklepu mongolian.pl

Poduszka antywstrząsowa typu motylek dla maluszka 👶 Czy warto ją kupić?