Zaprojektuj swój prezent z Drukarnią Świętego Mikołaja alboom.pl

Zdjęcia. To dzięki nim uwieczniamy najwspanialsze chwile z Naszego życia. Prezentujemy je wieszając na ścianie, ustawiając w ramkach na komodzie, nosimy w portfelu czy też wręczamy jako prezent.

Foto prezenty to coś wspaniałego. Wyrażają więcej niż tysiąc słów.  Zatrzymują ulotne chwile, potrafią wzruszyć, rozbawić do łez.

Terminarz - foto kalendarz książkowy ze sklepu alboom.pl to moja dzisiejsza propozycja gwiazdkowego prezentu.
Propozycja niezwykle wyjątkowa. Prezent praktyczny i efektowny towarzyszący obdarowanej osobie cały rok.


Dzięki naszym własnym fotografiom będzie miał on osobisty charakter. Każda babcia ucieszy się ze wspaniałego foto kalendarza pełnego zdjęć jej ukochanych wnucząt. Dodatkowo możemy już w trakcie wykonywania projektu zaznaczyć ważne dla Nas Święta i wydarzenia.
Foto kalendarz z Drukarni Świętego Mikołaja chciałabym polecić szczególnie. Niezwykle przyjemne jest samo projektowanie kalendarza a jeszcze przyjemniejsze trzymanie go gotowego w ręku. Terminarza wykonanego z niezwykłą starannością. Terminarza wysokiej jakości. Jestem nim zauroczona. Miłym zaskoczeniem było również samo zapakowanie. Kalendarz, który do Nas przychodzi jest już gotowy do wręczenia, świątecznie zapakowany. Projektujemy, wybieramy zdjęcia, zatwierdzamy projekt i gotowe. Fajne jest również to, że w czasie przygotowywania projektu przy wyborze zdjęć otrzymujemy informację czy dana fotografia jest odpowiednia, czy nie jest za ciemna czy nie ma zbyt małej rozdzielczości, dzięki czemu zdjęcia w naszym terminarzu będą piękne się prezentowały. Spersonalizowany prezent z mnóstwem zdjęć ❤

Drukarnia Świętego Mikołaja daje możliwość stworzenia swojego własnego prezentu.
Podarujcie swoim bliskim upominek, którego, dzięki własnemu projektowi, jesteście twórcami ❤
Zapraszam na stronę www.alboom.pl

Komentarze

  1. Jako drukarnia CCS Druk Cyfrowy (www.ccsdruk.pl) zawsze stawiamy na usługi najwyższej klasy.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Szatka i świeca do chrztu ze zdjęciem, dedykacją i imieniem od Santi Chrzest ❤👶

Ekskluzywna "odzież" dla stóp ze sklepu mongolian.pl

Poduszka antywstrząsowa typu motylek dla maluszka 👶 Czy warto ją kupić?