Dzbanek filtrujący Dafi model Luna 3,3l ze sklepu aquamelior.pl

Woda jest niezbędna, aby w organizmie człowieka mogły zachodzić wszystkie procesy warunkujące jego prawidłowe funkcjonowanie. Woda mineralna, źródlana, gazowana czy też nie to już według uznania. Jednak może woda kranowa filtrowana w domowym zaciszu?

Woda kranowa równie dobrze nadaje się do spożycia, jak ta, którą kupujemy w sklepie. Po co więc wydawać pieniądze na kolejne butelki wody? Lepiej zainwestować w dzbanek filtrujący, dzięki któremu sami pozbędziemy się z niej wszelkich zanieczyszczeń.

Dlatego też moja dzisiejsza propozycja dzbanka filtrującego, który chciałabym Wam polecić. Jest to dzbanek renomowanej firmy Dafi model Luna 3,3l ze sklepu aquamelior.pl Bardzo efektowny, świetnie prezentuje się wśród pozostałych kuchennych "przyjaciół".

Składa się z trzech części:
  • mniejszego pojemnika do którego bezpośrednio nalewamy wodę,
  • filtra,
  • pojemnika na wodę czystą, przefiltrowaną.
Filtr Dafi unimax, redukuje:
  • twardość wody,
    oraz usuwa:
  • chlor,
  • niektóre metale ciężkie,
  • detergenty,
  • herbicydy i pestycydy.
Na pokrywie znajduje się kalendarzowy wskaźnik wymiany filtra, który pozwala Nam na ustawienie daty wskazującej dzień wymiany filtra na nowy. W pokrywie znajduje się również specjalny wlew, dzięki któremu napełnimy dzbanek wodą bez konieczności zdejmowania całej pokrywy. Jeśli chodzi o czas filtrowania wody, jest jak najbardziej zadowalający. 

Zadowolona jestem również z antypoślizgowej podkładki, która zapewnia stabilność. Dodatkowo wygodna, ergonomiczna rączka. 

Działanie takiego dzbanka filtrującego i jego obsługa są bardzo proste. Wystarczy zdjąć pokrywę i wlać wodę do środka. Woda przechodzi przez filtr i czysta, przefiltrowana spływa do pojemnika do tego przeznaczonego. 

Prezentowany dzbanek wykonany jest z plastiku. Jest to świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które oczywiście same chcą sobie nalać wody a szklany mógłby się stłuc. 

Dostępne są różne kolory i rozmiary dzięki  czemu możemy wybrać taki, który będzie Nam odpowiadał. 

Dzbanek dostępny jest na stronie aquamelior.pl , gdzie dostępne są również inne modele. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Szatka i świeca do chrztu ze zdjęciem, dedykacją i imieniem od Santi Chrzest ❤👶

Ekskluzywna "odzież" dla stóp ze sklepu mongolian.pl

Poduszka antywstrząsowa typu motylek dla maluszka 👶 Czy warto ją kupić?