Lampka z abażurem idealna do dziecięcego pokoiku

Urządzając pokój dla dziecka skupiamy się głównie na doborze koloru ścian, wybraniu odpowiednich mebli i dodatków. Jednym z nich, niezwykle ważnym, funkcjonalnym i efektownym są elementy oświetleniowe. To one tworzą we wnętrzu przytulny nastrój i wprowadzają przyjemną atmosferę.

Dziś przychodzę z propozycją prześlicznej lampki z abażurkiem. Lampki, która swoje miejsce może znaleźć przy łóżeczku maluszka czy też na komodzie i oprócz światła głównego będzie tworzyć dodatkowy punkt oświetleniowy. Aby maluszek czuł się dobrze w swoim pokoju, trzeba zadbać o kilka źródeł światła.Podstawa naszej lampeczki wykonana jest w kolorku białym, dostępne są również kolory: czarny i wenge. Abażurek jest różowy w białe gwiazdki. Znajdziecie także wiele innych wzorów zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Włącznik znajduje się na kablu. Fajne jest to, że abażurek można ustawić pod dowolnym kątem. Dużym plusem jest fakt, że do wykonania wykorzystywane są ekologiczne farby wodne.  Lampka wykonana jest bardzo dobrze, dokładnie. Prezentuje się prze-śli-cznie.

Polecamy gorąco! ❤

Nie ma w domu drugiego, tak uroczego wnętrza jak pokój maluszka. To właśnie dobór odpowiedniego koloru ścian, wybór mebelek i tych wszystkich cudnych dekoracji czyni go wyjątkowym.

Lampka dostępna jest pod linkiem.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Szatka i świeca do chrztu ze zdjęciem, dedykacją i imieniem od Santi Chrzest ❤👶

Ekskluzywna "odzież" dla stóp ze sklepu mongolian.pl

Poduszka antywstrząsowa typu motylek dla maluszka 👶 Czy warto ją kupić?